Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?
Всього 9 чоловік

Дата: 19 квітня о 09:11, Оновлено 23 квітня о 09:20
44 перегляда

«EvaluEd» — це «дзеркало», через яке школа може оцінити себе, враховуючи думку вчителів, учнів, їх батьків. На основі зібраних даних можна приймати виважені управлінські рішення для надання якісної освіти дітям. Попри війну, 349 шкіл Сумської області підключено до системи», — зазначила Алла РЯБУХА, начальниця управління Державної служби якості освіти у Сумській області, під час зустрічі «Інформаційно-аналітична система «EvaluEd» — інструмент самооцінювання та вдосконалення для шкіл».
Захід відбувся 12 квітня 2024 року на базі відокремленого структурного підрозділу "Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка" для керівників, заступників керівників закладів загальної середньої освіти Березівської, Шалигинської та Єсманьської громад.
Алла РЯБУХА презентувала елементи впровадження інформаційно – аналітичної системи EvaluEd для розбудови системи забезпечення якості освіти, зокрема шляхом самооцінювання освітнього й управлінського процесів закладів освіти та проведення інституційних аудитів шкіл, реалізації окремих етапів сертифікації. Під час самооцінювання в системі EvaluEd керівники шкіл мають можливість автоматизувати процеси здійснення та опрацювання отриманих результатів моніторингу якості освітньої діяльності.
Досвідом використання системи під час самооцінювання управлінських процесів поділилися Неллі ЛУБИНЕЦЬ, заступниця директора «Березівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Веселка» та Теняна КОВТУН, директорка центру професійного розвитку педагогічних працівників Березівської сільської ради. Спікери зійшлися на думці, що робота в «EvaluEd» — це добра можливість пришвидшити збір та обробку інформації в школі для генерації даних, що в свою чергу дає можливість поліпшити управління школою.
Під час практичної частини Ірина БОЯРИНОВА, директорка відокремленого структурного підрозділу "Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка", презентувала учасникам заходу роботу Центру розвитку дитини. Олена Карась, викладачка коледжу, поділилась практичним досвідом щодо впровадження проєкту "Навчання через гру" від the LEGO Foundation та роботою гуртка "Рlay and Learn with Lego". Учасники заходу долучилися до цікавих освітньо-розвивальних завдань та взяли участь у закладанні Алеї пам’яті на честь загиблих у російсько-українській війні випускників.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.