Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Відкритий доступ до публічної інформації (відповідно до ст.30 ЗУ "Про освіту")

Дата: 22 лютого 2019 о 22:42, Оновлено 19 квітня о 13:24
Автор: Аносов М. А.

Інформація про заклад та документи, що мають бути у відкритому доступі відповідно до ст. 30 Закону України «Про освіту»

Статут закладу освіти

Статут закладу можна переглянути за посиланням.

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

Освітня діяльність здійснюється на підставі Ліцензії та Свідоцтва про атестацію.

Структура та органи управління закладу освіти

До комунального закладу Березівської сільської ради «Березівський навчально-виховний комплекс» входять дошкільний навчальний заклад «Веселка», який забезпечує надання дошкільної освіти, та  загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів, загальноосвітній навчальний заклад, який забезпечує надання початкової, базової і повної загальної середньої освіти. Заклад має Обложківську філію, до складу якої входить загальноосвітня школа І-ІІ ступенів із групою короткотривалого перебування дітей дошкільного віку.

Управління НВК здійснюється його засновником – Березівською сільською радою та уповноваженим органом – відділом освіти, молоді та спорту Березівської сільської ради відповідно до переданих повноважень.

Безпосереднє керівництво закладом освіти здійснює директор.

Колегіальним органом управління закладом є педагогічна рада.

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовам

Кадровий склад педпрацівників 2023/24 н.р.

Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмою

Освітню програму НВК можна переглянути за посиланням.

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновником (для закладів дошкільної та загальної середньої освіти)

Територією обслуговування, закріпленою за закладом є с. Береза, с.Іващенкове, с. Кривенкове та с. Обложки. Рішення виконавчого комітету Березівської сільської ради від 31.03.2020 можна переглянути

за посиланням.

Ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі

Проектна потужність закладу – 400 учнів.

Станом на 05.09.2023 року в Березівському НВК навчається 137 учнів (з них 16 - в Обложківській філії). Мережу класів та контингент учнів можна переглянути за посиланням. ДНЗ "Веселка" відвідують 32 вихованців.

Мова (мови) освітнього процесу

Освітній процес у НВК здійснюється українською мовою.

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

Список вакантних посад можна переглянути

НАВЕДИ КУРСОР.

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовам)

Відомості про матеріально-технічне забезпечення закладу відповідно до ліцензійних умов можна переглянути за посиланням.

Наявність гуртожитків та вільних місць у них, розмір плати за проживання

Гуртожитків у закладі освіти немає.

Результати моніторингу якості освіти можна переглянути за посиланням.

Рекомендації можна переглянути  за посиланням.

Річний звіт про діяльність закладу освіти

можна переглянути за посиланням.

Правила прийому до закладу освіти

Зарахування учнів до НВК здійснюється за наказом директора на підставі особистої заяви (для неповнолітніх – заяви батьків або осіб, які їх замінюють), а також свідоцтва про народження (копії), паспорта, медичної довідки встановленого зразка, документа про наявний рівень освіти та особової справи (крім дітей, які вступають до першого класу).

Вимоги до осіб, які можуть розпочинати навчання за кожним з рівнем освіти, детально визначено в Освітній програмі закладу.

Заклад має безперешкодний доступ (облаштовано пандус) до І поверху для людей з обмеженими фізичними можливостями.

За потреби (у разі заяви батьків та наявності відповідного медичного висновку) в НВК організовується індивідуальне навчання для дітей з особливими освітніми потребами відповідно до діючих нормативних документів.

Розмір плати за навчання, підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації здобувачів освіти

Навчання в закладі для всіх здобувачів освіти безкоштовне.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати

Додаткові освітні та інші послуги закладом освіти не надаються.

Правила поведінки здобувача в закладі освіти

Правила поведінки здобувача в закладі освіти можна переглянути за посиланням.

План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладі освіти;

План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладі освіти можна переглянути за посиланням.

Порядок подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу (цькування) в закладі освіти можна переглянути за посиланням.

Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в закладі освіти та відповідальність осіб, причетних до булінгу (цькування) можна переглянути за посиланням.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.